Jungtinio gamtos tyrimų centro mokslinių laboratorijų sekcijos, Akademijos g. 2, Vilniuje, rekonstravimo darbai.

Užsakovas: Gamtos tyrimų centras
Baigta: 2014 m.
Jungtinio gamtos tyrimų centro mokslinių laboratorijų sekcijos, Akademijos g. 2, Vilniuje, rekonstravimo darbai. Dailus keturių aukštų statinys, lyginant su anksčiau buvusiu, yra gerokai didesnis. Beveik 2 tūkst. kv. metrų plotą užimantis, modernus Jungtinių gamtos tyrimų centro laboratorinis korpusas sujungė Biochemijos ir Ekologijos institutus. Vėdinamiems, tarp jų ir lenktiems, fasadams įrengti panaudotos aliuminio kompozitinės plokštės, o natūraliai šviesai užtikrinti – aliuminio stiklo konstrukcijos. Įrengta eksploatuojama stogo terasa bei efektyvios pastato šildymo, vėdinimo ir inžinerinės sistemos, skirtos laboratorijoms. Apšvietimui panaudoti šviestuvai su bakteriocidinėmis lempomis, modernūs liftai ne tik energiškai efektyvūs, bet ir be specialios mašinų patalpos.
Šis projektas įvertintas už sėkmingai įgyvendintą šiuolaikinį, kompleksinį mokslo laboratorijų komplekso statybos projektą bei didesnį nei minimalūs reikalavimai
energinį efektyvumą (B klasė). Už šio objekto rekonstrukciją 2014 m. įmonė apdovanota "Lietuvos metų gaminio" aukso medaliu.