MŪSŲ GALIMYBĖS -

JŪSŲ KELIAS Į SĖKMĘ

UAB „Irdaiva“ – konkurencinga bendrovė, teikianti visas su statybų sektoriumi susijusias paslaugas, kurių esmę sudaro projektavimo darbai, bendrieji statybų darbai bei generalinės rangos paslaugos.

Scroll down

Paslaugos

UAB „Irdaiva“,  atsižvelgdama į šiandieninės rinkos pokyčius ir užsakovo poreikius, 
siūlo didelį paslaugų paketą, kurį sudaro trys dalys: 

shadow

PROJEKTAVIMO DARBAI

  • sklypo arba sklypo sutvarkymo plano parengimas;
  • statinių architektūros ir konstrukcijų techninių ir darbo projektų paruošimas;
  • gamybos (paslaugų) technologijų planavimas;
Skaityti plačiau >
shadow

BENDRIEJI STATYBŲ DARBAI

  • žemės darbų vykdymas ir statybvietės įrengimo darbai;
  • statybinių konstrukcijų (gelžbetonio, betono, metalo, mūro, medžio) statyba ir montavimas, stogų dengimas, apdailos darbai;
  • vidaus ir išorės vandentiekio bei nuotekų šalinimo sistemų įrengimas, šilumos gamybos (iki 10 MW galios) ir tiekimo, pastatų šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas;
Skaityti plačiau >
shadow

GENRANGOS PASLAUGOS

  • atstovaujame užsakovą susitikimuose su rangovais, architektais, valstybinėmis institucijomis;
  • vykdome kokybės, kiekių, terminų kontrolę, sudarome rangos darbų grafikus;
  • organizuojame statybos rangos darbų pirkimo konkursus, derybas, rengiame techninius projektus;
Skaityti plačiau >

Projektai

DARBAI, KURIAIS MES DIDŽIUOJAMĖS









Karjera

MES VISADA IEŠKOME TALENTINGŲ DARBUOTOJŲ

UAB "IRDAIVA" sparčiai auganti statybų įmonė. Bendrovėje suburta puikių specialistų, nebijančių atsakomybės ir priimančių efektyvius sprendimus, komanda.

Įmonė siūlo įdomų darbą, patrauklias darbo sąlygas ir užtikrina tobulėjimo galimybes.Ieškote darbo statybų srityje? Turite panašaus darbo patirties? Esate ambicingas, reiklus sau ir kitiems? Norite prisijungti prie mūsų komandos? Atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką (nurodant pareigas) el. paštu info@irdaiva.lt arba kreipiantis telefonu 8 5 238 88 94.

Atsakysime tik mus sudominusiems kandidatams.

Kontaktai

Susisiekite su mumis



UAB „IRDAIVA“
Imonės kodas: 300122690
PVM kodas: LT100001763917
Savanorių pr. 176 F, LT-03154 Vilnius
AB SEB bankas LT557044060004945429
Tel. (8 5) 238 8894
Faks. (8 5) 238 8968
El. paštas: info@irdaiva.lt
Buhalterija
Tel. +370 659 38421
El. paštas: buhalterija@irdaiva.lt
   

Generalinis direktorius
Irmantas Kubilius
Tel. +370 686 75400
El. paštas: irmantas@irdaiva.lt
Statybos direktorius
Ramūnas Tumonis
Tel. +370 659 38414
El. paštas: ramunas@irdaiva.lt
Finansų direktorius
Marius Trinkūnas
Tel. +370 600 09012
El. paštas: finansai@irdaiva.lt
Gen.direktoriaus pavaduotojas
Vitas Lopinys
Tel. +370 612 74085
El. paštas: vitas@irdaiva.lt
Komercijos direktorius
Giedrius Mendžinskas
Tel. +370 686 36046
El. paštas: giedrius@irdaiva.lt
Gamybos direktorius
Ruslanas Laškovas
Tel. +370 659 38480
El. paštas: ruslanas@irdaiva.lt
Pardavimų direktorius
Algirdas Miceika
Tel. +370 659 38406
El. paštas: algirdas@irdaiva.lt
Personalo vadovė
Danutė Čepelytė
Tel. +370 659 38810
El. paštas: danute@irdaiva.lt
Vyresnioji inžinierė
Edita Daukantienė
Tel. +370 659 38433
El. paštas: edita@irdaiva.lt
Kiti kontaktai
Projektų vadovai:
Aivaras Nevedomskas  +37065938437,
aivaras@irdaiva.lt

Aušrinė Seibutytė +37065913923,
ausrine@irdaiva.lt

Deividas Jankūnas + 37060033330,
deividas@irdaiva.lt,



 
Statybos darbų vadovai:
Juozas Varnaitis +37065938438
 
Tomas Juodvalkis + 37065938389
tomas@irdaiva.lt
 
Mindaugas Valeika +37065938445
mindaugas@irdaiva.lt
 
Mindaugas Kazlauskas (Klaipėda) +37065939433
m.kazlauskas@irdaiva.lt
 
Povilas Mažolis +37065938463
povilas@irdaiva.lt

Darius Beiga +37065938431
darius@irdaiva.lt

Šarūnas Šeškus +37065938429
sarunas@irdaiva.lt
 
Mantas Tubis   + 37065083430
Spec. dalių darbų vadovai:
 
Marius Tumonis +37061538425
elektra@irdaiva.lt

Algimantas Tilvikas +37065938423
algimantas@irdaiva.lt
 
Kęstas Liškauskas +37065938598
kestas@irdaiva.lt
 
Lionginas Jaruškevičius +37065938464
lionginas@irdaiva.lt
 
Inžinierės- sąmatininkės:
Rima Kardelienė +37065938010
rima@irdaiva.lt
 
Elžbieta Grabovskaja +37065938728
elzbieta@irdaiva.lt

Roberta Reinytė +37065913916
roberta@irdaiva.lt
 
Vadybininkai:
Audrius Kubilius +37065938422
 
Donatas Čepelis +37065938418
donatas@irdaiva.lt
 
 

Scroll up