Apie mus

Norėti nepakanka, reikia veikti.

J.V. Gėtė


UAB „Irdaiva“ –

konkurencinga bendrovė, teikianti visas su statybų sektoriumi susijusias paslaugas, kurių esmę sudaro projektavimo darbai, bendrieji statybų darbai bei generalinės rangos paslaugos. Bendrovė įsikūrė 2005 m. ir iki šių dienų sėkmingai plėtoja savo veiklą, teikdama statybų sektoriaus paslaugas visoje šalyje bei įgyvendindama užsienio įmonių Lietuvoje projektus. Įmonėje dirba daugiau kaip 140 darbuotojų – atestuotų profesionalių darbų vadovų, aukštos kvalifikacijos specialistų.
Įmonės pripažinimą ir galimybę konkuruoti su kitomis statybų bendrovėmis lėmė atsakingas požiūris į darbą, užsakovų poreikių analizavimas, lanksti kainų politika.  
Bendrovė sulaukė tarptautinio pripažinimo pasaulio verslo apdovanojimuose  „Stewie Awards“.
Įmonės patikimumo ir profesionaliai atliekamo darbo įrodymas – daug sėkmingai įgyvendintų projektų, teigiami užsakovų atsiliepimai. Tai rodo, jog bendrovės veikla atitinka ISO tarptautinius standartus, užtikrinančius paslaugų kokybę, aplinkos apsaugą bei darbo saugą. 
Įmonės veiklos kryptingumą ir plėtrą liudija tai, kad UAB „Irdaiva“ dirba įvairiose statybos srityse. Bendrovės veiklos centre yra ir naujos statybos projektai, ir viešųjų erdvių tvarkymas, ir pastatų modernizavimas: daugiabučių namų renovavimas, viešosios paskirties pastatų atnaujinimas, remontas, kultūros paveldo objektų tvarkymas. UAB „Irdaiva“ turi didelę paveldosauginių objektų atstatymo, restauravimo ir rekonstravimo patirtį, todėl bendrovė gali didžiuotis  visiškai atlikusi arba prisidėjusi prie daugelio valstybei strategiškai ar kultūriškai svarbių objektų statybos ar atnaujinimo darbų.
 
Projektavimo darbai, bendrieji ir specialieji statybos darbai, kultūros paveldo objektų tvarkymas, generalinės rangos paslaugos – visa tai Jums gali pasiūlyti mūsų bendrovė.

UAB „Irdaiva“ tikslas – kokybiškai įgyvendinti užsakovų projektus, kurių pagrindą sudaro bet kokios paskirties pastatų statyba, renovavimas, rekonstravimas, restauravimas, projektavimas – visų su statybomis susijusių darbų atlikimas nuo projekto patvirtinimo iki vidaus apdailos. 
 

UAB „Irdaiva“ privalumai:

 
  • Kompetentinga specialistų komanda, sklandžiai koordinuojanti darbų procesą, profesionaliai atliekanti nurodytus darbus.
  • Visų darbų atlikimas laiku, laikantis aukščiausių kokybės standartų.
  • Tikslingas finansinių išteklių panaudojimas.
  • Pagrįstas kainos ir darbų kokybės santykis.
  • Techninių naujovių, susijusių su ekologija ir darbo sauga, diegimas ir plėtojimas.
 

UAB „Irdaiva“ vertybės:

 
  • Atsakingumas. Įmonė vadovaujasi atsakingumo principu, kurio esmę sudaro kruopščiai ir sąžiningai atliekamas darbas, įsipareigojimų vykdymas, darbų atlikimo terminų laikymasis.
  • Kokybė. Įmonė tiki, kad ilgametė patirtis, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir motyvacijos skatinimas, pažangiausių darbų atlikimo metodų paieška ir taikymas, technologinių statybos reikalavimų laikymasis garantuoja kokybiškas paslaugas.
  • Saugumas. Įmonė pasisako už saugumą plačiąja prasme – ne tik maksimaliai saugias darbo sąlygas, bet ir pastangas mažinti neigiamą poveikį gamtai.


Pagrindinė mūsų įmonės nuostata – dirbti taip, kad atliekamų darbų kokybė maksimaliai tenkintų klientų ir personalo poreikius, nes tik tai garantuoja įmonės veiklos stabilumą, klientų ir darbuotojų pagarbą.